| Amelia94 a întrebat:

Hi guys! Am 17 ani, nu sunt prea inalta cam pana in 1, 55 cm, de vreo 2 ani am unele dureri la picioare, am mai intrebat diverse persoane de ce ma dor picioarele mai exact jos la muschi si mi-au spus ca sunt dureri de crestere dar eu nu vad nici o schimbare si a trecut atata timp, mentionez ca parintii mei nu sunt mici de statura dar nici foarte inalti, am vorbit si cu antrenorul de la sala de fitness si mi-a spus ca pot avea peste 1, 60 dupa parinti si ca fetele cresc pana in 21 de ani, desi nu cred ca mai cresc asa tare cum cresc la 12-15 ani, sunt foarte complexata din cauza inaltimii mele... dar pana una alta vreau sa stiu ce este cu durerile de picioare pe care le am.Va rog ajutati-ma! Chiar am nevoie de un raspuns urgent.

3 răspunsuri:
| JackieSue a răspuns:

Nu cresti daca de dor gambele(acolo joc la muschi), cresti daca te dor incheieturile genunchilor.Mai bine ai consulta un doctor, dar eu cred ca este de la mult efort sau chiar si de la pantofi care te strang.

| Derii12 a răspuns:

Sall.
Durerile de picioare sunt poate din cauza ca atunti cand ai fost mica ai tinut mult un bol sau un lighean pe picoare!

| Luke a răspuns:

Du-te la doctor