| RaDu12 a întrebat:

Hi TPU! As vrea sa ajutati cu un lucru.Eu sunt practicant de parkur (incepator). Stiu miscarile de baza cum ar fi:Roll, Landing, Speed Vault si Lazy Vault.Sunt din Cluj si nu stiu locuri bune pentru antrenament.Imi puteti spune voi?

As mai avea o rugaminte: M-ati putea ajuta si voi cu niste miscari (ca un antrenor) si daca mi-ati putea lasa un ID de mess.Al meu este radumuresan_98@yahoo.com

2 răspunsuri:
| ElvisTare a răspuns:

Hmmm...Te-ai apucat de parkour si nici nu stii cum se scrie?rolling on the floorrolling on the floorrolling on the floorPenal esti! Ia incearca Lazy ii ca Lazy Vault numai ca nu pui a 2-a mana la sfarsit! Prin Cluj,ar fi daca aveti Metrou,magazine cu scara rulanta,banci,fantani,cetati daca ai,bara de aia cu care te dai cu BMXul,garduri, mese normale, cusca leilorrolling on the floor; Funda?

| dragostay a răspuns:

Abia de sar un gard scuze nu te pot ajuta