| CR_RoBy_1994 a întrebat:

Http://www.megaproteine.ro/Proteine/Arnold-Iron-Whey/ Este bine oare sa iau? P.s am 15 ani practic fotbal si vreau sa ma apuc de sala? am 1.65 :|

Răspuns Câştigător
| AntrenorFitness a răspuns:

La varsta ta si pentru obiectivele tale, mai potrivit mi se pare asta http://www.megaproteine.ro/Proteine/Cytosport-Muscle-Milk-1-12-Kg/
Nu depasi dozele recomandate, antreneaza-te corect si respecta programele de nutritie. Doar asa poti obtine rezultate in orice sport. Bafta!

8 răspunsuri:
| AntoniaAndreea a răspuns:

Nu. nu-ti lua.
1. Esti mic inca.
2. Proteinele se gasesc in vitamine, legume, fructe happy

| Cosmin86 a răspuns (pentru AntoniaAndreea):

Proteinele se gasesc in vitamine? in fructe?

daca nu stii NIMIC, de ce comentezi?

proteinele si vitaminele sunt chestii COMPLET DIFERITE.

Esti doar un copil mic care isi da si el cu parerea, nu?

| AntoniaAndreea a răspuns (pentru AntrenorFitness):

N-am raspuns eu! Era varmiu, care vrea sa ma faca de ras straight face

| pestisorulauriu a răspuns:

E bine sa te sfatuiesti cu un nutritionist mai ales ca esti in crestere. una din rudele mele s-a ingrasat de la proteine rau si nu si-a mai revenit nici dupa 10 ani. Daca totusi te apuci, pana te sfatuiesti cu un nutritionist consuma cantitatea minima inscrisa pe cutie. Efectele ar trebui sa le simti

| Cosmin86 a răspuns (pentru pestisorulauriu):

Ruda ta e redusa mintal?

proteinele se gasesc in mancare, TOATA LUMEA consuma proteine, deci nu e nimic special ce-a facut ruda ta.

Cine stie ce naiba a consumat, ca multi idioti zic "proteine" la suplimente care nu contin DELOC proteine ( ex. glutamina )