| Etro a întrebat:

Https://youtu.be/8qDDtm6BOfw
Fac exercițiile astea de 2 zile. Le fac dimineața, la amiază și seara. După numărul de aprecieri cred ca sunt ajutătoare exercițiile. În cât timp aș putea slabi la brațe daca o tot țin așa?

1 răspuns:
| AnastasiaK a răspuns:

"După numărul de aprecieri"...pentru ca pe Youtube nu primeste absolut orice prostie like de la orice prost, asa ca e perfect logic sa judecăm dupa numarul de aprecieri.

Raspuns: niciodata, fara deficit caloric. Cu deficit caloric, slabesti si fara exercitii si tot NICIODATA doar la brate.