| Mariusssssss a întrebat:

Timp de 2 saptamanii am umblat intr-un local, la cafea dimineata si la amiaza sa mananc, cand imi permitea serviciul.Treaba ii urmatoare ii ca chelnerita tot flirta cu mine, se tot uita la mine , isi tot mangaia parul de fiecare data cand mergeam, cand eram acolo tot timpul o vedeam ca rade si chestii de astea mici care eu cred ca inseamna ceva.Pana la urma i-am lasat eu numarul de telefon pe nota de plata si nu a dat nici un semn e viata, si am lasat-o vreo 2 zile si apoi i-am cerut eu numarul de telefon si cand am intrebat-o mi-a zambit si a zis data viitoare.Ce sa inteleg din asta?

Răspuns Câştigător
| SarahMaria a răspuns:

Femeie usoara! Vezi-ti de treaba ta! Meriti ceva mai bun!

5 răspunsuri:
| AkexD a răspuns:

Consider ca daca intr-adevar iti voia numarul de telefon,te-ar fi sunat,nu imediat,insa... oricum la un interval de timp, relativ scurt.
Oare exista posibilitatea sa vrea altceva?:-s
Cina romanticawhistling, care probabil ar degenera in ...in cevathinkinglaughing.
Bafta!

| Bianca1001Bia a răspuns:

Ca se plictiseste la serviciul ei si nu are ce sa facalaughing

| NeimaginabilA a răspuns:

E tampita, las-o-n pace incearca sa fie smechera. Singurul lucru care da rezultate e sa nu o bagi in seama, de loc. Sa vezi cum o sa-ti ceara numarul atunci.

| Berindei_Adrian_1991 a răspuns:

Unches, treaba sta in felul urmator: meri luni acolo ca precis e tura ei (daca zicii ca lucreaza 2 cu 2) si cand o sa te vada cu siguranta o sa se bage in seama (adica sa vina ea sa iti ia comanda) si cand o sa prinzi momentul oportun, achitarea notei de ex, o intrebi frumos : duduie ce facem cu nr ala, ai zis ca data viitoare si azi e data viitoarelaughing. Oricum bafta uncheswinking. Si apropo, oare mai are si in alta parte tatuazthinking, ca ala de pe tzata e interesant. Daca ajungi pan la faza aia si o sa afli sa ma anuntilaughing

| anonim_4396 a răspuns (pentru Berindei_Adrian_1991):

Frate ''berindei_adrian_1991'' esti de coma. am ras de m-am spart. in legatura cu numarul ar mai fi o varianta, cand vine tipa cu nota el sa ii zica : '' data viitoare''. http://assets.TPU.ro/design/images/emoticons/21.gif