| anonim_4396 a întrebat:

Imi cer scuze de la bun inceput pentru categorie. Dupa cum stiti aceasta este cam cea mai vizitata categorie. Deci eu am acasa o "mini sala" ..adica cateva aparate de baza,haltere, gantere, greutati, bicicleta etc.va rog frumos (DOAR cei ce se antreneaza intens sau cei ce au legatura cu chestiile de genu ), spuneti-mi si mie un program intens (ce grupe sa lucrez) luni,miercuri, vineri, duminica. zilele astea vreau sa lucrez dar spuneti-mi ce grupe de muschi in fiecare zi. repet..imi cer scuze pentru categorie si astept raspunsuri de la cei ce cunosc subiectul. Multumesc

Răspuns Câştigător
| Marius1985 a răspuns:

Uite aici un program de antrenament pentru 4 zile: http://steroizi.ro/......luna_9.php

1 răspuns:
| cristi1505 a răspuns:

Luni: piept si biceps si triceps
Miercuri: abdomen, oblici si antebrat
Vineri: spate, trapez si umeri
Duminica: coapse, gambe si lombari

Uite aici gasesti si exercitii care trebuiesc executate:
http://www.culturism.ro/antrenament/

P.s:ai pus bine intrebarea!