| Roxana_Roxy_1996 a întrebat:

Imi dati daca va rog mai multe exemple de sporturi?
Fundaa:*!

8 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fotbal,handbal,badminton,tenis de camp,tenis de masa,hochei,rugby,basket,volei,polo,oina,atletism,scrima, tir, fotbal american, australian, judo. FUNDA?

| YunoGasaiEceaMaiTARE a răspuns:

Uite:handbal; dodgeball; baschet; fotbal; atletism etc... Funda?

| YunoGasaiEceaMaiTARE a răspuns:

Alergatul; dodgebal:boxu.

| apalade23 a răspuns:

Tenis,fotbal,baschet,handbal...

| apalade23 a răspuns:

Tenis,fotbal,baschet,handbal.

| apalade23 a răspuns:

Volei,crichet,inot,fotbal de sala,box, fotbal american(rugby),judo,karate,arte martiale, tir, spada, gimnastica, tenis si astea pe care le-am spus cu totii. Fundita please ca nu am nicimcar una.

| Aalecsa a răspuns:

Handball,fotball,basket,volei,pollo,hockei,tenis,tenis de masa,... fundita?puppy dog eyes

| georgy7777 a răspuns:

Schi,fotball,polo,volei,tenis,handball,hokei,bascket,atletism,tenis de masa, pingpong