| Andy9964Cuki a întrebat:

Hei! As vrea sa-mi dati si mie niste exemple de sporturi pentru fete de 13 ani :d. Dau funda :*

Răspuns Câştigător
| Anonim0100 a răspuns:

Buna, pai : Volei, Hambal ( te dezvolta fizic) inot! Sper ca te-am ajutat!

5 răspunsuri:
| Dariusuu a răspuns:

Buna.

Ti-as sugera sa incerci. Hambal, volei, balet, dans.

Fa ceea ce iti place.

Sportul e sanatos. Succes.

| Katherineeeee a răspuns:

Volei, handbal, baschet, inot. Poti incerca si jogging-ul.

| Vidinaru_Andreea_1994 a răspuns:

Balet!

| Lindsy a răspuns:

Deci cum au spus si ceilalti apuca-te de volley. Eu fac de pe clasa a 3 a si m-am inaltat super mult. Sportul te face s fii mai ordonat competitiv dar si coechipier. Deci iti recomand acest sport din tot sufletul.

| gheorghesiatat a răspuns:

Totul depinde de ceea ce-ti place sa faci si ce te pricepi sa faci. Daca vrei sa te dezvolti fizic incearca volei. Daca esti mai feminina ia lectii de dans sau ai putea sa incerci sa faci tenis de camp este foarte interesant. Sper ca te-am putut ajuta