| nastasirobert a întrebat:

Îmi poate explica și mie cum funcționează secțiune " cash out " la un site de pariuri online va rog! Adică nu înțeleg criteriile, de exemplu am un bilet de 6 meciuri și am doua câștigate, pana la finalizarea meciurilor am avut Cash out 40 lei din 100 după ce meciurile au fost închise ( câștigătoare ) nu am Cash out...

6 răspunsuri:
| Adrian1555 a răspuns:

Daca sunt 6 meciuri sa zicem cu probabilitate mare de castig gen favorite o sa ai cash out de la inceput
Daca meciurile sunt live pe site-ul respectiv o sa ai cash out in fiecare moment
Daca iei 2 meciuri din 6 suma de cash out o sa fie cea pe care o luai daca pune-i decat acele 2 meciuri
Cash out e mai ok and ramai in ultimul meci si nu e o dif mare daca iese sau nu
Gen daca ramai in ulimul meci pe cota 1, 30 cu castig de 250 de lei eu zic ca e ok sa fai cash out
Dar daa te scade mult din castig nu are rost
Mergi la risc sau faci cum simti tu

| nastasirobert explică (pentru Adrian1555):

Pai asta nu înțeleg, am avut meciurile ( ars-tska 1 solist și atl M 1 solist ) meciurile apar câștigate iar Cash out 90 lei din 100, unde e beneficiul? Nu am mai pariat online e prima dată

| Adrian1555 a răspuns (pentru nastasirobert):

Daca toate meciurile sunt gata trebuia sa iti bage toata suma in cont de 100 lei
Daca iti apare 90 din 100 presupun ca mai ai un meci cu sanse mari de reusite
De exemplu ar fi ca joaca barcelona cu levante iti dai seama ca barca e clar castigatoarea
Si ei nu pot sa iti ofere 40 lei la cash out
Asa ca iti da 90 din 100 si nu risti pentru 10 lei sa faca levante vreo surpriza

| nastasirobert explică (pentru Adrian1555):

Nu, nu, nu ai înțeles greșit 100 lei e miza depusă de mine cu un Câștig potențial de 2100 lei

| anonim1111111111111111 a răspuns:

Pai Ai pierdut tot trebuie sa iti e x plice un prieten apropiat cum sta treaba pentru ca nu este asa de usor funda?

| Cosmin86 a răspuns (pentru anonim1111111111111111):

Esti femeie de vrei funda?