| UnQ7 a întrebat:

Am o intrebare putin cam stanjenitoare, si anume, cum pun la pariuri? Explicati-mi pas cu pas ce fac cand intru in agentia de pariuri, ce inseamna 1x, 2x, x, unde gasesc acele coduri de la meciuri despre care imi spune toata lumea si ce trebuie sa scriu pe acea hartie. Si inca ceva, am vazut pe site la Casa Pariurilor se poate face un bilet online iar dupa ce termini ti se genereaza un cod. Pot merge cu acel cod la agentie fara sa scriu pe hartie toate meciurile si codurile..etc?
Multumesc mult!

Răspuns Câştigător
| mentholinks a răspuns:

Pai poti sa faci online si iti genereaza un cod si mergi cu codul la casiera. Daca te duci intr-o agentie vezi ca sunt foi pe perete cu oferta si vezi acolo meciurile cu codurile pe care trebuie sa le scrii pe hartie in stanga. Pe bilet scrii codul meciului si optiunea de pariere care poate fi 1, x, 2, 12, 1x,x2. La casa pariurilor sa fii atent ca sunt mai multe tipuri de pariuri si anume numar de goluri, pariu la pauza, handicap, etc. Acelea au alte coduri si sunt tot pe foile alea sa nu confunzi codurile. 1 inseamna că câstiga prima echipa, 2 a doua echipa, x egal, 1x prima sau egal, x2 a doua sau egal, 12 prima sau a doua fara egal. Bafta.

| UnQ7 explică (pentru mentholinks):

Mersi, asta vream sa stiu, sa fi iubit!

1 răspuns: