| rRamses a întrebat:

Imi poate recomanda cineva niste proteine cat de cat bune si convenabile ca portii pana in 150 de lei? Daca puteti lasa si un link ar fi si mai bine.

Răspuns Câştigător
| Zyzz777 a răspuns:

Astea sunt cele mai bune de pe piata. Ramane la latitudinea ta sa decizi daca este un pret convenabil sau nu.
http://www.megaproteine.ro/Proteine/ON-100-Whey-Gold-Standard-908g/

2 răspunsuri:
| Cosmin86 a răspuns:

Piept de pui, muschi de vita, peste ( in special oceanic ), nuci, migdale, caju, linte, naut.

| Dragoslav a răspuns:

Farmaciatei.ro, au un produs numit four star protein, de la scitec, se pare ca este cel mai ieftin si oricum au cele mai mici preturi la suplimente pe piata. acest produs este un mix de 4 tipuri de proteine dar acest lucru nu inseamna mare chestie. la finalul zilei se calculeaza numarul de gr de proteine pe care le consumi, nu conteaza aproape deloc la nivelul tau ce tip de absorbtie au.