| rRamses a întrebat:

Ce proteine (suplimente) imi recomandati la 1.80 inaltime si 65 de kg? Si pana in 100-150 de lei, puteti lasa si un link dar va rog sa nu lasati niste proteine care sunt convenabile la pret dar nu sunt deloc bune pentru mine doar de dragul fundei. As vrea sa imi raspunda cineva care chiar se pricepe.

Răspuns Câştigător
| Cosmin86 a răspuns:

Incearca WPI de la pro nutrition. Se incadreaza in banii tai si e buna, e proteina pura.

5 răspunsuri:
| MskDesign a răspuns:

Eu cred ca doar un doctor iti poate recomanda ceva.Nu lua dupa ureche si mai ales de pe net.Chiar daca sunt suplimente, pot avea si efecte negative.

| RobertMoon a răspuns:

Salut, sunt viitor instructor de fitness. Ei bine daca spui proteine suplimente cu siguranță primul lucru care îmi vine in minte sunt gainerele, adica produse bazate pe proteine si carbohidrati cu valoare nutritivă ridicata care te ajuta sa iti maresti greutatea corpului. Este vorba de niste prafuri, iei asa 2 cupe si le amesteci cu lapte integral, si iei doua portii pe zi, una dupa antrenament, si a doua la o ora dupa masa de seara sau înainte de culcare, iti recomand produsele XXL Pro sau Total Mass de la Nutritech (cauta tu pe net, eu sunt pe telefon nu am cum să las link). Nu au efecte adverse, sunt bazate pe chestii naturale, testate chiar de mine. Daca mai vrei sfaturi legate de antrenament, suplimente, steroizi mă găsești aici.winking

| rRamses explică (pentru RobertMoon):

Si cam cat de bune sunt? Pentru ca as vrea sa pun masa musculara nu sa ma ingras

| rRamses explică (pentru RobertMoon):

Eu as vrea ceva pentru masa musculara de exemplu ceva din proteina de zer

| Cosmin86 a răspuns (pentru rRamses):

Incearca WPI de la pro nutrition. Se incadreaza in banii tai si e buna, e proteina pura.

| RobertMoon a răspuns:

Sunt bune pentru crestere in masa musculara total mass, iar XXL sunt mixt, pui si masa si grăsime.