| Adrian1331 a întrebat:

Imi puteti da aplicatii pentru Android care sa imi spuna ce sa mananc cat timp fac sala sau vreau sa slabesc?

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

MyFitnessPal
Nu iti spune ce sa mananci, dar iti spune cate calorii sa mananci, cate proteine, glucide, etc. si iti arata in ce cantitati se gasesc in diferite alimente.

| LexusBianca a răspuns:

Daca ai un telefon Samsung, telefonul vine cu o aplicatie preinstalata numita "Samsung Health". Acolo iti masoara pasii, exercitiile pe care le faci, ce mananci si asa mai departe.