| DjDkill a întrebat:

Imi puteti da un program pentru masa si exerciti ca sa fiu in forma?

7 răspunsuri:
| danizz a răspuns:

Depinde program de exerciti daca mergi la sala ar fi... in fiecare zi doua grupe de muschi am program daca te intereseaza si mancare tot ce vine mananc bina da nu prosti ce contin e-uri chipsuri laughing si mancare gatita daca te intereseaza program de exerciti zi si til dau

| danizz a răspuns:

A si apropo mai am si un program de abdomene si flotari pentru acasa pe care il poti folosi si pentru tracti si genoflexiuniwinking

| DjDkill explică:

Smekery200 Funda! dar mai trebuie sa mai raspunda cineva multumesc mult pentru informatii.

| DjDkill explică:

BracK acum ca ma gandesc cam ai dreptate.

| smekeru200 a răspuns:

Sall,frate ca sa fii in forma trebuie sa:mananci sanatos fructe si legume, fa flotari, genoflexiuni in fiecare seara vreo 20 timp de o saptamana dupa aia 30 si tot asa o sa fii in forma si o sa faci muschi o lamaie pe zi ajuta foarte mult si usturoiul este bun 1000 de kal pe zi bafta!

| BracKMyhay95 a răspuns (pentru smekeru200):

laughing chiar ma amuzat raspunsul tau! Cum dracu sa faca muschi cu fructe si legume si 1000kal/zi vrei sa ajunga piele si os? Trebuiesc sa mananci cam 5mese pe zi si sa includa cat mai multe proteine iar in legatura cu exercitiile le poti face pe acestea dar in zile diferite, pentru ca muschii cresc atunci cand in zilele de pauza nu cand muncesti din greu.

| cristi1505 a răspuns (pentru smekeru200):

laughing))).Deci sunt multi care nu stiu cu ce se mananca acest sport.Deci,in primul rand ii trebuie o alimentatie bogata in lactate, carne si oua.Sunt bune si legumele si fructele dar din legume si fructe vei pune 1 kg de masa musculara in 20 de ani.Tu ce intelegi prin a fi in forma? 20 de flotari si geonfleziuni? DjDkill incearca sa te duci de vreo 2-3 ori pe saptamana la sala si trage de fiare.In alimentatia ta trebuie sa incluzi multa carne, multe lactate si oua(in special). smekeru200:Legume si fructe laughing)).da se vede ca sti multe despre acest sport!