| Melbar1 a întrebat:

Imi puteti spune pe ce post se da meciul Simonei Halep de la Roland Garos? Sper ca pe DIgisport... :/

Răspuns Câştigător
| dannyel86 a răspuns:

Si pe Eurosport 1, si Euro2 maine sunt partide de tenis in direct, cam de la aceeasi ora. De aceea e greu de precizat pe care din posturile tv se va difuza meciul lui Halep. Pagina oficiala de Facebook din Romania a anuntat ca partida va fi pe Eurosport. Teorectic, ar insemna Eurosport1, dar de multe ori s-a facut tranzitia unor transmisiuni spre Eurosport2. Fiind un meci important pentru Romania, cred ca va fi pe Eurosport1.

4 răspunsuri:
| AFR81 a răspuns:

Pe Eurosport se da, nu se stie pe care din cele 2, dar poti sa cauti si tu. La ora 12:00 ies la incalzire, pe la 12:05 incepe meciul.

| dannyel86 a răspuns:

Pe Eurosport, parca de la 12:30. Canalul tv e sigur, ora de difuzare s-ar putea sa sufere modificari.