| Roooxy a întrebat:

Imi puteti spune si mie cine a dat golurile de la Barsa? Stiu ca scorul a fost 3-1 da nu stiu cine a marcat golurile!happy Funda pentru primul si vot pentru restulhappy Peaceee

Răspuns Câştigător
Apache
| Apache a răspuns:

Primul l-a dat pedro din pasa lui xavi, al doilea l-a dat messi cu un sut din afara careului, si ultimul l-a dat villa cu un sut in vinclu de la marginea careului!
. golul lui manchester a fost marcat de rooney la scorul de 1-0 pentru barca!
...a fost un meci frumoswinking

3 răspunsuri:
| LifeInColors a răspuns:

Pedro, messi, villa

| AlessiaRebecca a răspuns:

O femeie Xavi, Messi si un poponar David Villa :-&

| FrunZulitZa_4751 a răspuns:

Se scrie Barca