| CristiGood a întrebat:

Buna TPU am si eu o intrebare pentru microbistii adevarati : stie cineva care a fost scorul la pauza in meciul White Stars Woluwe-Anderlecht? Sau in ce minute sau marcat golurile! Dau funda va rog ajutati-ma.

4 răspunsuri:
| andrei a răspuns:

Da, ca sunt eu obsedat de un meci din Belgia. Asa pot sa te verific si eu cat de microbist esti intrebadu-te scorul, marcatorii, cartonasele si minutele la toate + spectatorii platitori la un meci din divizia 2 din Mongolia.

| gheorgheasdasa a răspuns:

A batut Anderlecht cu 2-1

| CristiGood explică:

Ma interesa mai mult scorul la pauza ca am pariat ca bate Anderlecht in prima repriza.Nu stiti macar in ce minut sau in ce repriza au dat cei de la woluwe golul?

| Turcu94 a răspuns:

Woluwe 1-2 Anderlecht