| pumpkinky a întrebat:

Imi recomanda si mie careva va rog un meniu saptamanal (mic-dejun, pranz si cina)? Nu pentru slabit, in special pentru musculatura, fac sport si as dori un meniu diversificat si fara prea multe calorii.
Thnx

3 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Fara a introduce suficiente calorii, nu poti face miscare fizica.
E asemanator cu o masina: daca nu-i dai suficient combustibil, nu te duce la destinatie. happy

| Sn4k3 a răspuns:

Definire? Cati ani ai, ce sport faci? Inaltime /greutate?

| BuLaNNNeL a răspuns:

Fata, băiat? Vârsta? Activități zilnice, antrenamente la sala, frecventa lor? Ca sa crești in masa ai nevoie de surplus caloric, deci calorii in plus.