| TeamHellNo a întrebat:

Imi spuneti si mie reultatele de la SummerSlam?!

Răspuns Câştigător
| deejayoo a răspuns:

Scuza-ma am gresit a fost dar in america : uite aici toate meciurile :d

Meci pentru centura US, in pre-show, transmis gratis:
-Santino Marella vs Antonio Cesaro
Castigator si noul campion US Antonio Cesaro
-Chris Jericho vs Dolph Ziggler
Castigator Chris Jericho, prin submission dupa ce a aplicat Walls of Jericho.
-Daniel Bryan vs Kane
Castigator Daniel Bryan prin rollup
Meci pentru centura Intercontinentala:
-The Miz (c) vs Rey Mysterio
Castigator si in continuare camptionul Intercontinental, The Miz prin pinfall.
Meci pentru centura World Heavyweight:
-Sheamus (c) vs Alberto Del Rio
Castigator si in continuare campionul mondial, Sheamus prin pinfall.
Meci pentru centura pe echipe din WWE:
-Kofi Kingston si R-Truth (c) vs The Prime Time Players
Castigatori si in continuare campionii pe echipe din WWE, Kofi Kingston si R-Truth prin pinfall.
Triple Threat Match pentru centura WWE:
-CM Punk (c) vs John Cena vs Big Show
Castigator si in continuare campionul WWE, CM Punk, prin pinfall dupa ce John Cena a facut AA pe Big Show iar apoi Punk a facut pinul pe Show.
-Triple H vs Brock Lesnar
Castigator Brock Lesnar prin submission, dupa ce a aplicat kimura pe Triple H

5 răspunsuri:
| Theaxniz a răspuns:

John Cena vs CM Punk vs Big Show-John Cena a facut un FU pe Big Show dar Punk a venit si l-a impis pe Cena in afara ringului si l-a numarat pe Big Show pana la 3-castigator CM Punk; Sheamus il invinge pe Alberto Del Rio; Antonio Cesaro castiga meciul in fata lui Santino Marella; R-Truth si Kofi Kingston castiga meciul in fata lui Darren Young si Titus Oneil; The Miz il invinge pe Rey Misteryo cu crushing finale ramane campion intercontinental; Brock Lesnar il bate pe Triple HHH cu chimura si cedeaza Triple HHH, Chris Jericho il bate pe Dolph Zigller dar la shoul de luni a luptat impotriva lui Dolph zigler intr-un meci in care daca Zigller pierdea servieta Money In The Bank ajungea la Jericho si daca Jericho pierdea ii se termina contractul cu wwe si a castigat Ziggler, Jericho concediat! iar la summer slam, Daniel Bryan a castigat meciul cu kane dupa ce la facut pachet pe Kane si l-a numarat pana la 3, sper ca te-am ajutat

| Theaxniz a răspuns:

Daca vrei sa vezi meciurile uite un site si este gratis:http://www.desirulez.net/......nload.html

| deejayoo a răspuns:

Nu a fost summerslam inca joi este happy cel putin asa cred ca ce fac astia pe la tv oh go on

| Razeph a răspuns:

Exista WWE.com

| Steamcss a răspuns:

Mda si eu din cate stiu e joi tongue la 22:00 sau 23:00 nu stiu thinking