| fantomel10 a întrebat:

In cat timp pseudoefedrina din nurofen raceala si gripa sau theraflu sinus sau paracetamol sinus iese din organism? de cat timp este nevoie ca daca la efectuarea unui test antidopping acesta sa iasa negativ?

Răspuns Câştigător
| RRemus a răspuns:

Dupa o luna/doua luni de zile de la folosirea, dar iti recomand sa nu iei nurofen ca ala poate iesi si la mai mult timp la un test anti-doping! happy bafta ( sunt si eu sportiv de performanta )

1 răspuns:
| fantomel10 explică:

Mersi mult! ca pe net tot vad ca scrie ca intr.o zi!