| Arnold2893 a întrebat:

In cat timp se dezvolta abomenul meu?
Fac asa:
- 5 zile pe saptamana 7 exercitii diferite [si cu ajutorul greutatilor]pentru abdomen, 20 repetari 2 serii.
- mananc aproximativ 1700-1800 calorii + ce ard la antrenament[fotbal - am antrenament de 4 ori pe saptamana]
- mananc lactate, oua, carne de >pui...-proteine
- beau o data la 3-4-5 zile un pahar de 250 ml suc de pofta.[nu intotdeauna]
- am putina grasime pe abdomen care se va arde incet incet.
- se vad primele 4 patratele sa zic asa...cat de cat bine.
VREAU UN SIX PACK foarte frumos!
Am 15 ani.
Dau fundA!

1 răspuns:
| Lothar a răspuns:

Cel mai greu e sa dai grasimea aia..Cu cat ai mai putin body fat percentage cu atat mai greu..nu mai bea deloc suc, abdomenele nu influenteaza vizibilitatea abdomenu
lui deci poti sa nici nu faci
In 2-3 luni ti se vede bine daca ai cat cred eu ca ai..ca sa afli exact ar trebui sa ne arati o poza cu abdomenul