| SnYcK3rS a întrebat:

uite la ce m-am gandit.Imi doresc de mult timp patratele la abdomen dar toate incercarile mele nu au dat rezultate, dar acum mi-a venit o idee big grinbig grin

Abdomenul il voi antrena doar de 3 ori pe saptamana, doar luni, miercuri si vineri.Supraantrenamentul duce la rupturi musculare. Oricum abdomenul are nevoie de timp pentru a se reface

Sunt baiat, am 60 de kg si 1, 69 inaltime. Daca ma incordez la abdomen, patratelele se simt la atingere, dar nu se vad si acest lucru spune ca muschii sunt acoperiti de un tesut adipos subtire

Am fost sa alerg vreo 2 zile cu cateva persoane si dupa aia n'am mai fost pentru ca n'au mai venit, iar mie nu'mi place sa alerg singur.Cand alergam ma infasuram in jurul abdomenului cu saci menajeri laughing pentru a transpira si a arde stratul de grasime

Vreau sa fac abdomene cu picioarele pe canapea, infasurat in jurul burtii cu folie. Voi ce ziceti, as putea inlatura tesutul adipos in felul acesta?
Fac si sala, dar abdomenul in antrenez doar miercurea.Sala fac de 1 luna de zile

Incep luni cu 4 serii a cate 50 de repetari
Miercuri 4 serii a cate 55 de repetari
Vineri 4 serii a cate 60

De fiecare data cresc numarul repetarilor cu 5

Dupa 1 luna o sa fac 5 serii a cate X repetari, sa vad la cate repetari ajung

Ce ziceti? e oK? va da vreun rezultat?

FUNDA

PS: Scz categoria, cu totii stim ca e cea mai vizionata

2 răspunsuri:
| StefanutZ_1919 a răspuns:

Ai auzit de programu' 8 minute pentru abdomen? Face minuni.Iti pui cronometru si ii dai bataie si incearca sa faci si in lateral, pentru partea superioara a abdomenului.Eu am 1.78 si 63 kg,am avut avantajul ca sunt slab si au prins forma repede, dar daca esti perseverent, o sa obtii rezultate rapidwinking

| XsiDEEE a răspuns:

Stefan, chiar cand citeam al acest program ma gandeam si eu. :)
Uite aici: http://www.youtube.com/watch?v=sWjTnBmCHTY

Iti garantez ca da rezultate, daca urmezi exact programul acesta.In fiecare seara programul de 8 minute.
P.S: Inainte, fa putina miscare pentru incalzire. Risti sa ti se puna carcei, sa ti se intinda vreo vena, ceva, si sa stai pe banca o zi, doua. :))