| FyllPistruiatu a întrebat:

In ce limba e cantata melodia"ai si eu te pego-michel teolo"?
Stiu ce inseamna dar nu stiu in ce limba este.
Fundita!

Răspuns Câştigător
| Cosminutzz22 a răspuns:

Limba POrtugheaza din tara lui Ronaldo:X

17 răspunsuri:
| Catalyn13Barcelona a răspuns:

Este in portughezawinking. Daca vrei si alte melodii de ale lui Michel Telo cauta pe yotube happy Bafta!

| eucumine010 a răspuns:

Portugheza.

| AnonimKidd a răspuns:

Si eu cred ca in portugheza.

| rapgirl123 a răspuns:

Buna, aceasta melodie casre i-a innebunit pe toti la momentul de fata este in limba portugheza. inseamna "ah daca te prind" happyhappyhappyhappy

| anonim_4396 a răspuns (pentru rapgirl123):

"Buna, aceasta melodie casre i-a innebunit pe toti..."
Nu prea cred ca "pe toti".

| rapgirl123 a răspuns:

Pardon...inseamna vai daca te prind http://www.youtube.com/watch?v=XDUccNytzpU. uite traducerea in romana te puuup

| ramitzu a răspuns:

Este in portugheza dar nu este nici o combinatie. Portugheza seamana cu spaniola atata tot.

| LoLpoZ a răspuns:

Portugheza. happy

| MicuţăBăă a răspuns:

În portugheza happy

| GBoghian a răspuns:

Portugheza

| Justin1 a răspuns:

Este in portugheza. dar un prieten care este din Spania mi-a spus ca are si cateva cuvinte in spaniola. cica ar fi o combinatie!

| ProPaRaDoX a răspuns:

Italiana sau Spaniola nu stiu sigur una din astea doua e sigur

| Stratulat_Marin_1966 a răspuns:

Portugheza este limba latina cu asemanare spaniola italiana romana franceza

| Stratulat_Marin_1966 a răspuns:

Limba cea mai apropiata de portugheza este braziliana

| Stratulat_Marin_1966 a răspuns:

De portugheza cea mai apropiata este braziliana

| anonim12354 a răspuns:

Portughezabig grin (tare melo; xlaughing