| Mihai_Vlad_1998 a întrebat:

In ce tara din lume ninge cel mai mult?

Răspuns Câştigător
| Ghosts a răspuns:

In orice tara care se apropie de cei 2 Poli. ( Polul Sud / Polul Nord ). happy
Fundica?

10 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Alaska,Groenlanda etc.In general tarile mai apropiate de Cercul Polar.

| Danysan a răspuns:

Laponia!

| Grimmjow69 a răspuns:

Din cate stiu ninge in tarile cele mai apropiate de Poli.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa-mi trag palme de nu ai primit numai raspunsuri de ****. Eu nu stiu sa iti raspund si recunosc asta de acum, dar faza e ca astia au inventat niste tari pe aici. Russia scris cu 2 de s nu exista, tara Alaska nu exista, Alaska apartine de S.U.A., Groenlanda ca tara iar nu exista, apartine de Danemarca, iar Laponia e o prostie pe care sa le-o bagi pe gat copiilor de 5 ani, cu alte cuvinte nici asta nu exista ca tara.
Mai copii mai, daca nu stiti sa raspundeti faceti ca mine si recunoasteti si nu va mai cacati pe voi inventand tari.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Top orase:
http://www.rhinocarhire.com/Top-Ten/Snowy-Cities.aspx
tara..cred eu Canada poate

| Garielu a răspuns:

Alaska si cei 2 poli.

| snake260889 a răspuns:

Laponia

| I0NUTZ a răspuns:

Polul Nord/Sudwinking FUNDA?

| Cernea_Marian_1995 a răspuns:

Russia