| deniku202 a întrebat:

In clasa mea sunt niste baieti dinamovisti iar eu tin cu Steaua.Ei spun ca Dinamo e cea mai buna, iar eu vreau sa gasesc niste fraze care sa le inchida gura laughing sa stie ca steaua e cea mai buna.

9 răspunsuri:
| BiuL a răspuns:

SPune-le "va las sa va pregatiti de Champions League in continuare" si pleci cand comenteaza de Steaua. Intreaba=i pe ce loc e Dinamo in campionat, dar Steaua. Intreaba-i cum de pot abera ca DInamo e cea mai buna cand Steaua e aproape sigur ca va castiga campionatul, iar DInamo mai are putin si ajunge in zona echipelor retrogedabile si spune-l ca nu vorbele si arogantele lor conteaza ci rezultatele, pe care momentan Dinamo nu le are.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Intreba i care sunt urmatoarele meciuri ale lui Dinamo? Nu de elata dar Steaua are de jucat cu Basel, Chelsea si Schalke

| Generalul a răspuns:

Pai e foarte simplu: de cate ori s-a calificat Steaua in Champions League in ultimii 10 ani si de cate ori a facut-o Dimano? laughing Zi-le ca ii lasi sa se pregateasca in continuare tongue

| Deriol a răspuns:

Ar trebui sa-ti fie indiferent, oricum toata lumea stie ca Steaua e superioara lui Dinamo, pana si aia de care zici tu stiu asta dar nu vor sa recunoasca.

| ğözde a răspuns:

Dacă mă gândesc mai bine. ar merge şi un banc. So.

Zice unul : -O iubeşti pe maică-ta?
Zice altul : Nu, că aia mă bate.
... - Îl iubeşti pe taică-tau?
... -Nu, că ăla mă bate.
... - Dar pe cine iubeşti tu?
... - Pe echipa Dinamo, că aia nu bate pe nimeni.

| dragoshudita a răspuns:

Si eu sunt dinamovist si nu cred ca trebuie sa fie un asa mare razboi intre noi!

| FeriFerika a răspuns:

Steaua e cea mai buna echipa din Romania, si stiu si eu asta foarte bine doar ca sunt mult prea invidiosi sa recunoascawinking

| deniku202 explică:

Multumesc tuturor de raspunsurile bune!

| Corciu_Nicolae_1988 a răspuns:

Unu,doi,dinamo LA GUNOI )))) trei, patru, dinamo vrea cacatu)))))cinci, sase dinamo are grase...mai departe nu mi-a venit nici o idee))))