| contenht a întrebat:

In general mergeam la sala de 3 ori pe saptamana, lucrand pe grupe -tras, impins si picioare, insa daca ma pun sa lucrez pe acasa, nu mai pot veni in oras decat doua zile. Daca imi iau un pachet de 8 sedinte la 100 lei sau ceva de genul, cum pot lucra doua zile pe saptamana? E ok, o zi piept tricpes umeri iar a doua,picioare, spate, biceps?

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Faci acelasi program ca inainte, doar ca un antrenament va fi acasa. E prea putin de 2 ori pe saptamana ca sa ai ceva rezultate(doar daca esti super incepator si atunci se poate).