| GrappHix a întrebat:

Lucrez acasa, e ok asa?
luni-biceps, abdomen
marti-spate, picioare
miercuri-piept
joi-triceps
vineri-umeri
mda 5 zile din 7 nu e bine sa lucrez, dar nu am cum altfel, nu detin aparate care sa lucreze cate 2 grupe deodata

3 răspunsuri:
| Dreamer a răspuns:

Este foarte ciudat programul tau, dar daca da rezultate continua-l. NU exista programul perfect, exista doar programul care da rezultate pentru tine, asa ca experimenteaza la inceput.

| Cosmin86 a răspuns:

Cum adica "aparate care sa lucreze cate 2 grupe deodata"?

| DisturbeDd a răspuns:

Nu e un program prea stralucit. Grupele nu se lucreaza deodata decat daca vrei sa faci combinat gen biceps-triceps dar nu e prea bine la incepatori. Le faci separat piept si triceps, adica cand ai terminat una faci alta...