| Liviu321 a întrebat:

Cum este mai bine sa lucram un muschi odata pe saptamana sau de doua ori? Eu spre exemplu merg la sala cam de 3 5 ori pe saptamana. Lucrez in felul urmator: 1. Picioare si abdomen 2. Umeri, spate, biceps. 3. Piept, triceps, antebrat.

3 răspunsuri:
| Cosmin86 a răspuns:

Lucrezi push-pull-legs si da, poti lucra o grupa de 2 ori pe sapt. Cu un program clasic de split nu poti.

| Preotul500 a răspuns:

Sunt foarte multe explicații si indicatii pe care le găsești de la niste băieți care se ocupa cu asta, încearcă să cauți si o sa ai multe clipuri de unde sa alegi.

| Arahide40 a răspuns:

Mie imi place sa fac cate o grupa pe zi(6-7 zile), asa imi intra mai bine.
Fa cum iti intra tie, nu trebuie sa te iei dupa cineva. Le poti schimba, o grupa pe zi timp de o luna apoi 2 grupe pe zi