| Cristi_3697 a întrebat:

In legatura cu pariul handicap asiatic. Daca pariez mai multe meciuri pe un bilet iar unul dintre ele va fi AH ex 0 (castiga echipa mizata si daca face egal miza este returnata). Voi castiga biletul daca imi ies toate meciurile iar acesta cu AH se va termina egal?

sau o alta varianta ar fi daca pariez +1 pe echipa mizata (cu mai multe meciuri pe bilet ) voi castiga daca echipa mizata va pierde la un gol?(banii se returneaza daca echipa pierde la un gol) ce nu inteleg eu este daca mai castig cand sunt mai multe meciuri pe un bilet!

Răspuns Câştigător
| Drugamihai a răspuns:

Da inca mai castigi in ambele cazuri, funda te rog frumos!