| TMNT2013 a întrebat:

In o luna-2 daca fac tractiuni si flotari bicepsul cat de mare devine?

5 răspunsuri:
| Cosmin86 a răspuns:

Fa si tu 2-3 ani daca vrei muschi.

In 2 luni abia te incalzesti putin

| Ovidiu_Boboc_1967 a răspuns:

Depinde de mostenirea ta genetica, daca ai continuitate in antrenamente in 3 luni poti castiga 5 cm.

| Uzzy1993 a răspuns:

Depinde cat de mult lucrezi. Lucreaza in fiecare zi cat mai mult cu putina si cu timpul se va vedea o schimbare. Eventual iti poti face o poza acum si odata la 1 saptamana - 2 iar si tot asa si vei vedea diferentawinking

| anonim_4396 a răspuns (pentru Uzzy1993):

Daca lucrezi in fiecare zi, se numeste exces de antrenament ( desteptule.)

| Cosmin86 a răspuns (pentru Uzzy1993):

Serios? ce propui tu e un antrenamnet de COPII MICI, care fac ei volum imens "cat mai mult cu putinta" si apoi se mira de ce raman niste firavi.

antreneaza-te ca un copil mic batut in cap si o sa ramai un firav.

In sportul asta, mai des = mai PROST, nu mai bine, mai documenteaza-te si tu COPIL MIC PARALEL CE ESTI