| dinumario a întrebat:

In Romania la ora aceasta cine ste cel mai bun fotbalist?

Răspuns Câştigător
| VioViorel1799 a răspuns:

Vlad Chiriches cu siguranta...Foarfeca cu Molde i-a pus capac.Ies cu mingea la picior din aparare precum un razboinic care abia asteapta sa atace!

8 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vlad Chiriches sau Raul Rusescu de la steaua. Toti fotbalistii de la Steaua sunt super talentati...

FORTZA STEAUA!

| florinmarius20 a răspuns:

Rusescu de la steaua cred

| b34TdoWnLiV3 a răspuns:

Cel mai valoros si bun ar fi Chiriches.

| cata_4089 a răspuns:

Da dar nu este el. Cu singuranta Raul Rusescu tot de la Steaua.
Este cel mai bun atacant din Romania la ora actuala!

| gheorghita99 a răspuns:

Cel mai bun din Romania este Mutu pentru ca are 34 de goluri in nationala! Nu Rusescu sau Chiriches.Deci cei mai buni sunt Mutu si Ciprian Marica... Daca nu ma credeti, cititi si voi un ziar sau macar uitati-va la tv.

| JoshuaNNN a răspuns (pentru gheorghita99):

A zis la ora actuala, si sa fim sinceri timpurile lui mutu au cam apus dupa ce a luat suspendarea aia, de marica ce sa mai zicem...
Apropo, golurile nu au asa mare importanta, cum Kahn a fost cel mai bun jucator al Germaniei (si era portar, pe vremea lui ma rog) asa poate fi si un fundas, mijlocas, portar cel mai bun jucator al Romaniei care n-a avut asa multe jocuri.
Oricum, eu zic Chiriches - se poate sa gresesc.

| VioViorel1799 a răspuns (pentru gheorghita99):

Care joaca in Romania!

| gheorghita99 a răspuns:

Joshua a dat un raspuns bun! Mah...dar meciurile in nationala sunt cele mai grele! Nu ce joaca Chiriches si Rusescu...Gica Hagi a fost cel mai bun jucator al Romaniei cu 35 goluri!
Mutu are 34! Nu are cum sa fie Ciriches! A facut si el foarfeca! Daca o prindea si Grozav asa cum a prins-o el era gol...
Si Marica a dat un gol din foarfeca!
Voi sunteti stelisti si de asta spuneti ca ala este cel mai bun jucator al Romaniei...
Baiatu' a intrebat cine este cel mai bun fotbalist din Romania...Marica,joaca el in alta tara(cred)dar si el tot roman este si joaca si in echipa Nationala! Ganditi-va si voi, oameni buni!