| anonim_4396 a întrebat:

In uefa champions league 2006-2007, la ce echipa este neymar?
dar in fifa 2007?
DAU FUNDA!

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pe vremea aia Neymar nu era jucator profesionist. Deci nu e la nicio echipă.

| mystery00 a răspuns (pentru anonim_4396):

Eu am un fisier cu jucatori din 2012 la fifa 07, si pe neymar il am la brazilia dar nu stiu la ce echipa e(am cautat la real madrid, barcelona si santos fc si nu era)

2 răspunsuri:
| gheorgheasdasa a răspuns:

Neymar era tot la santos.dar nu o sa-l gasesti pentru ca. dupa cum zice si McNigel. isi facea junioratul
Uite mai multe aici : http://ro.wikipedia.org/wiki/Neymar