| slow0 a întrebat:

Inainte alergam mult si repede, un timp n-am mai avut voie sa alerg, acum am voie alerg mai repede, dar nu mai am aceeasi rezistenta. Nu stiti cu as putea sa-mi cresc rezistenta?

Răspuns Câştigător
| kiri11 a răspuns:

Antrenează-te zilnic, marind săptămânal timpul de alergare si distanța.
Pentru o rezistența mai mare, dacă alergi zilnic, cu siguranță in mai puțin de o lună vei ajunge la rezultate mulțumitoare! Baftă!

4 răspunsuri:
| mont a răspuns:

Pai pe masura ce alergi iti recastigi rezistenta. Alte solutii nu prea sunt.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna
moderat fa sport, nu exagerat, cu timpul ti se va mari rezistenta la practicarea sportului dorit.
O zi buna.

| Kriss96 a răspuns:

Alearga. Cu cat alergi mai mult cu atat capeti mai multa rezistenta.

| frostxtq a răspuns:

Prin antrenament.