| anonim_4396 a întrebat:

Intr-o bataie, conteaza tactica in mare parte si/sau forta? Daca da, ce as putea face ca sa obtin experienta si tactica?

13 răspunsuri:
| hummer24 a răspuns:

Muschiu lasa-te de prostii laughing)

| anonim_4396 explică (pentru hummer24):

Din pacate nu prea se poate laughing.

| shadovv a răspuns:

Tactica si forta sunt neimportante. Trebuie sa studiezi adversarul. Sa stii de dinainte unde si cum o sa dea, cat de concentrat este, unde si cum isi tine garda, daca foloseste prize sau nu, etc. Un pic de psihologie si privit asupra bataliilor ar trebui sa ti dezvolte un simt al adversarului. Putina biologie nu ar strica. Invata ce muschi la ce folosesc si tintestei pe cei importanti. Dai spre puncte slabe (gat, tample, etc.). Si in final incearca sa nu provoci rani grave/mortale.

| negru30 a răspuns:

Crezi ca iti ajuta la ceva bataia?

| PCDemon a răspuns (pentru negru30):

Daca nu esti in stare sa raspunzi la intrebare, nu schimba subiectul! Utilizatorul a pus o intrebare, iar TU ar trebui sa-i raspunzi! Daca vrei sa postezi un raspuns-intrebare, esti liber sa postezi o intrebare noua happy

| negru30 a răspuns (pentru PCDemon):

Nu te supara pentru ca iti creste tensiunea si sa nu faci Doamne fereste atac cerebral Stai locului

| DexterKill a răspuns:

Ca sa stii sa te bati, trebuie sa intri in batai asa capeti experienta si stii ce trebuie facut in urmatoarea lupta. Daca stai acasa si te uiti la filme cu Vandame sau Bruce Lee nu inveti a te lupta. Un sfat: ai grija cu cine te bati happy

| Barney a răspuns:

Dupa parerea mea conteaza mai mult tactica, dar si forta. Forta e mult mai usor de capatat...sala.

Cu tactica e mult mai greu, mergi la cursuri de lupte (sau daca vrei poti alege armata).

| FlorinDiablo a răspuns:

Forta dupa parerea mea e mai importanta stii vorba aia una si buna nu 10 si proaste. Daca ai vreo problema iti recomand calduros o bata telescopica face minuni tongue

| anonim_4396 explică (pentru FlorinDiablo):

Hahaha! Bine zis laughing.

| pinciu a răspuns:

Ia bataie ca sa inveti sa te bati...

| alex8878 a răspuns:

Joaca-te un jjoc violent sa ai mai multa tactica laughing

| Kokogeamba a răspuns:

Depinde pentru ca poti sa ai forta si sa nu ai tactica, dar poti sa ai tactica si sa nu ai forta, deci este bine sa le ai pe aman 2 si sa le folosesti cum trebuie, le poti obtine prin antrenamente... etc cursuri de box.winking