| Nickname1890 a întrebat:

Intrebare pentru skateri... Ce va place asa mult la skateboarding?

Am si eu o curiozitate, ca va tot aud pe toti, skateboardin in sus skateboarding in jos. Ce e asa interesant la "sportul" asta daca pot sa il numesc asa? Ce va atrage la el? Macar daca faceati de performanta la cel mai inalt nivel, dar majoritatea doar freaca placa prin fata blocului si se chinuie cu o amarata de saritura pe el.

4 răspunsuri:
| Ramo137 a răspuns:

Hey.
imi place ca invat chestii noi, scheme si altele. mai ales adrenalina cand fugi de caini si bagi vitezaaaa si mai au putin si te prind si ii intrec laughing))

| 666Belial666 a răspuns:

Pai nici eu nu prea stiu inca mai ma gandesc laughing m-am dat si eu de cateva ori dar nu puteam sa fac nimic dar prietenul meu se da pe skateboard si cica ii place sa faca scheme si sa aiba viteza sau ceva de genul asta.

| Nickname1890 explică (pentru 666Belial666):

Ce mare viteza poti sa prinzi pe un skate? Ca nu prinzi, sunt mult mai rapide niste role.

| 666Belial666 a răspuns (pentru Nickname1890):

Ai dreptate, asa zice prietenul meuca are viteza ...Eu folosesc role si il intrec si tot inventeaza ceva ca a patit la skate.