| goodofwar09 a întrebat:

La 12 ani daca te apuci de fotbal poti sa devii mare? Tinand cont ca stiu unele scheme de driblat si sut binisor.

8 răspunsuri:
| Nickname1890 a răspuns:

Daca tu ai impresia ca a fi un bun fotbalist inseamna sa stii sa driblezi si sa sutezi, poti sa te lasi.

| stlucian a răspuns:

Daca te tii de treaba si esti bun la 14-16 ani ajungi la juniori si asa mai departethumbs up.Depinde de tine cat si unde vrei sa ajungi! Prin perseverenta se poate ajunge la rezultate bune chiar foarte bune.Le fel ca la invatatura!
Mult succesthumbs up si sa dea Dumnezeu sa mai auzim de tinehappy

| Ibrahimovic a răspuns:

Poti sa te apuci si la 17 ani, daca ai talent sigur vei reusi!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cu muncă şi ambiţie, poţi să devii ce vrei tu.

| RsKd a răspuns:

Du-te la un club de fotbal si acolo o sa vezi cat de bun estiwinking.

| RyanFlame98 a răspuns:

Nu conteaza varsta, inaltimea, greutatea daca muncesti mult, te antrenezi si iei in serios ceea ce faci, poti ajunge cat de "mare" si cunoscut vrei tu.

| KiLLeRBee a răspuns:

Sincer sa fiu, si eu sunt la fotbal de la varsta de 7 ani, pacat ca am avut o problema de sanatate si nu am avut voie sa fac efort 1 an, dar cu referire la intrebarea ta, sunt fotbalisti care s-au apucat si la 16 ani si tot au devenit cineva, deci daca te tii de antrenamente, esti serios si nu o iei in gluma, poti ajunge cineva

| Gabriel1111 a răspuns:

Totul depinde de cat de des te antrenezi si cat de serios esti cu privire la astawinking