| eduardos123 a întrebat:

La 14 ani mai pot face fotbal, pe postul de portar?

6 răspunsuri:
| TiberiuFasole a răspuns:

Nu inteleg... De ce nu?

| Otto2014 a răspuns:

La juniori cred ca da.

| BogdanFRD a răspuns:

Poti sa te faci Fotbal, normal.Si portar chiar.

| vladxone a răspuns:

Ca un fost portar iti zic.Te poti apuca, dar trebuie sa muncesti de 2 ori mai mult.Sa faci cel putin de 2 ori pe saptamana antrenamente specifice de portar plus antrenamnetele cu echipa si in zilele in care nu ai atrenamente sau nu ai ce sa faci acasa, sa iesi la alergat, sarituri, flortari etc. Daca vrei mai multe detalii imi poti lasa mesaj!

| vLaD1110 a răspuns:

Nu prea cred dar sunt jucatori de 18 sau 19 ani deci mai ai de asteptat happy

| vLaD1110 a răspuns:

Sau poti fi portar intr-o echipa de juniori!winking