| vadeniuc93 a întrebat:

La câte grade este înclinată banca scott pentru bicepși?
Sunt interesat deoarece vreau sa îmi fac una. happy
Funda...

6 răspunsuri:
| Cosmin86 a răspuns:

Mai bine faci tractiuni, decat sa pierzi vremea cu prostia aia de exercitiu de izolare

| vadeniuc93 explică (pentru Cosmin86):

Eu am făcut de câteva ori la acea banca și am simțit ca îmi lucra foarte bine bicepsul de aceea doresc sa îmi fac una. happy

| Cosmin86 a răspuns (pentru vadeniuc93):

Stiu, dar daca te documentezi vezi ca e un exercitiu de izolare, care nu e foarte eficient ca unul de baza

| greyhound a răspuns:

Cred ca la 45

| PreaDulcePreaFin a răspuns (pentru greyhound):

Nu cred ca e o cifra exacta, am vazut tot felu de banci scott, prin sali. ideea e ca unghiul sa fie cat mai aproape de 90, sa nu fie foarte abrupta, pentru ca altfel iti intra foarte mult umerii

| vadeniuc93 explică:

Am aflat, intre 30º si 45º poate fi înclinata. happy
Mulțumesc tuturor de raspunsuri. big grin