| Vancea_Florin_1995 a întrebat:

La ce club de fotbal ai vrea sa joci

17 răspunsuri:
| onasis1961 a răspuns:

1-Barsa
2-Real Madrid
3-Chelsea FC

| Laurentiuuu a răspuns:

Bayern Munchen

| Ibrahimovic a răspuns:

Multi spun Barcelona, dar eu as alege Mancester Unitedhappy

| aumih16 a răspuns:

Daca as fi fotbalist as alege:
1. Otelul Galati
2. Dunarea Galati
3.CF Braila
4.Gloria Buzau
5.Gloria Bistrita
6.FC Brasov
7.Steaua Bucuresti
8. Dinamo Bucuresti
9.Rapid Bucuresti
10.CS Otopeni
11. Unirea Slobozia
etc

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Avand in vedere ca imi place Steaua inca de mic..de pe la 7-8 ani(cand am inceput sa inteleg fotbalul), din Romania la Steaua Bucuresti as vrea.happy
Din Europa cred ca la Ac Milan, chiar daca imi plac mai multe echipe.big grin

| Ramona000 a răspuns:

Barcelona daca ar schimba culorile, real madrid si dinamo

| UnCorpSanatos a răspuns:

Din Romania la CFR, Dinamo, Steaua echipele care participa in cupele europene din strainatate Real, Barca, City, Juventus, Chelsea, Bayern echipele la care sa conteze si in Romania ca ai jucat.

| Mihai_Răileanu_1991 a răspuns:

Fc Barcelona

| 1Bogdan7 a răspuns:

In Romania nu prea poti face performanta, cel mai bine ar fi la cluburile din strainatate (ex:FC Barcelona, Chelsea, Real Madrid etc).

| 00cris00 a răspuns:

Eu momentan, sunt la Academia de fotbal Gheorghe Hagi si cred ca de aici te duci la Viitorul si apoi la Steaua. Si eu si vreau la Steaua

| scama100 a răspuns:

Din Romania: CFR
International:Manchester City

| AlyAlx07 a răspuns:

La Barcelona pentru ca e o echipa foarte complaxa si are un portar foarte bun.

| megacozonnac a răspuns:

Steaua Bucuresti sau Barcelona.

| 2Fast2Furious a răspuns:

Chelsea sau AC Milan

| DaNNutz98 a răspuns:

Steaua.

| Kasalo35 a răspuns:

Realul lui Ronaldo!

| DazzleOne a răspuns:

Bayern Munchen