| Bya1111 a întrebat:

As vrea sa joc la un club de fotbal din Romania ca si portar. Cum as putea sa intru?

Răspuns Câştigător
| Drimmero a răspuns:

Mergi in orasul tau la un club de fotbal, vorbesti cu antrenorul si el iti va face actele necesare pentru legitimatie si toate cele,, te va chema in probe sa vada ce talent ai, te pune sa aperi,, daca ai priza, daca stii sa respingi mingea, daca ai pozitionare si toate cele, probabil te vei antrena separat un timp pana intri in 'lotul' de jucatori care mai sunt acolo.

Cu curaj, daca ai talent te va lua in echipa, chiar daca ai o varsta relativ mare, fotbalul se incepe de mic copil, pentru ca anii trec si talentul poate sa fie temporar, e vorba si de munca multa.

| Bya1111 explică (pentru Drimmero):

Mersi mult! Am putea vorbi si in privat?

| Drimmero a răspuns (pentru Bya1111):

Intreaba toate neclaritatile pe care le ai fata de fotbal, te pot ajuta pe domeniul asta cu orice informatie.

| Bya1111 explică (pentru Drimmero):

Ai Instagram?

| Drimmero a răspuns (pentru Bya1111):

Nu folosesc Instagram si nici f,,a,,c,, e,, b,, u,, c,, i.
Puteai sa-mi dai un mesaj privat aici daca aveai vreo neclaritate.