| Eus3b1u995 a întrebat:

Salut, as vrea sa va intreb ce probe se dau la admiterea la juniori la un club de fotbal.

Răspuns Câştigător
| Nicoară_Ciprian_1994 a răspuns:

Joci cu echipa in perioada de pregatire de vara, faci antrenamentele normale a unei echipe de juniori, si amicale. Si pe urma daca esti pregatit te ia la echipa.

3 răspunsuri:
| express11 a răspuns:

Sa dai cu stangul in dreptul, apoi cu amandoua in pamant.ca majoritatea fotbalistilor.

| Eus3b1u995 explică (pentru express11):

Multam' fain de raspuns laughing. M-ai lamurit complet.

| express11 a răspuns (pentru Eus3b1u995):

Nu cred ca trebuie examen. poate doar rezistenta si ceva indemanare.nu vezi ca astia(fotbalistii)nu sunt buni de nimic. daca facem o echipa de maidan, ii terminam!