| 11george11 a întrebat:

La ce ora este meciul de box mayweather vs pacquiao?

7 răspunsuri:
| vali1985 a răspuns:

Ora 6 dimineata pe PROTV.

| ribak a răspuns:

in direct de la 06:00 pe ProTV. Gala incepe de la 04:00 dar main eventul va fi de la 06:00 happy

| belle2009 a răspuns:

Meciul este mâine de la ora 06:00 pe PRO TV.

| Lego_Pante_1995 a răspuns:

► Mayweather - Pacquiao este in direct la ProTV, duminica de la 06:00
► Toata gala incepe de la ora 04:00 la ProTV

| Tudor_Mihai_1994 a răspuns:

La 6 dimineata, dar nu o sa mă uit. Ce castig daca ma uit. Va fi un meci in care figurantul ala ciocolatiu se va apăra aproape tot meciul(va fugi de lupta). Oricum nu ma uit. Este penibil ca se castiga in halul asta de mult. Meriwether va lua 180 milioane dolari chiar daca pierde. K1este mult mai spectaculos

| Gheorma_Claudia_1980 a răspuns:

Duminica la 6 dimineata pe Pro Tv

| Gheorma_Claudia_1980 a răspuns:

Duminica la 6 AM pe PRO TV. Sper ca te-am ajutat debea astept sa-l vad