| furboo a întrebat:

La ce ora incepe meciul intre bute si mendy? FUNDA

Răspuns Câştigător
| IuliaJuly13 a răspuns:

La ora 20.30 incepe pe Pro Tv o prezentare, cu interviuri... Meciul incepe la 23.00(asa scrie pe net si la Tv) Dar eu vad acum ca incepe, la 22.00 funda?:*

12 răspunsuri:
| Intruder19 a răspuns:

Gala Bute pentru Romania a inceput dar el cred ca o sa se bata pe la ora 22:30

| SamSon a răspuns:

Pe la 00:00 parca

| Liviucu a răspuns:

În maxim 30 de minute, deoarece mai e doar un meci din acest moment de disputat. Program: ProTV. Este şi LIVE! pe net, pe site-ul oficial. Hai Bute, hai România!

| FunKyPunKyGirl a răspuns:

A inceput la 20:30

| Roxett a răspuns:

La 22:00

| Psihoyounger a răspuns:

La ora 23.

| LostInMyDreams a răspuns:

Meciul va fi difuzat pe Pro Tv la ora 20:30, sambata 9.7. 2011 dar mai intai vor fi vreo 5 meciuri dupa care pe la ora 23:30 va fi transmis cel dintre Bute si Mendy.

| Emilian86 a răspuns:

La ora 20:30 ora Romaniei

| smaranditza a răspuns:

Din cate stiu-22, 30

| Morena30 a răspuns:

Pe la 11 sau 12.cam asa am inteles eu big grin

| MayChan a răspuns:

11 : 30

| Gaby_4244 a răspuns:

La 22 tongue