| BoTa_Cristi_1990 a întrebat:

La noapte money in the bank va fi transmis si pe sport.ro sau numai pe voyo?

Răspuns Câştigător
| DEBrown a răspuns:

Eu din cate am auzit a fost noaptea trecuta la 03:00...

| BoTa_Cristi_1990 explică (pentru DEBrown):

Asa am stiut si eu prima data...nush ce sa inteleg prin: Luni la 3 noapteathinking

12 răspunsuri:
| DEBrown a răspuns:

Eu am pus intrebarea azi pe la pranz:

Pirate intreaba:
Stiti cumva daca "Money in the Bank" este in noaptea asta la 03:00, sau cand este?

dendendenis a răspuns:
A fost Money in the bank noaptea asta care a trecut. John Cena si Dolph Zigler au castigat Valizale cu bani.

Si pe mine m-ar fi interesat meciul cu valizele, va fi pe voyo probabil, daca vrei sa il vezi.

| BoTa_Cristi_1990 explică (pentru DEBrown):

Hmmm...a avut dreptate.Am vazut si eu pe WWE.com ca ei au castigat.Ai funda pentru ca esti singurul care a stiut ca a trecut...laughing.Nu stiam.

| DEBrown a răspuns:

Merci frumos.

| DEBrown a răspuns:

E pe bani asta, astept sa il puna cineva pe youtube.

| lextar113 a răspuns:

De fiecare data s-a transmis pe sport.ro

| BoTa_Cristi_1990 explică (pentru lextar113):

Da dar de cand a aparut voyo le cam da acolo live si dupa 2-3 zile la tv.

| Alexandru_Ungureanu_1990 a răspuns:

Mai cred ca si pe voyo sau daca nu pe sport.ro sa vedem.
app care e main eventul?

| BoTa_Cristi_1990 explică (pentru Alexandru_Ungureanu_1990):

Nu stiu exact...pt mine meciul mare e important, cel pentru servieta.Nu am mai urmarit in timpul scolii wrestlingul doar vinerea uneori si m`am hotarat sa ma uit putin in vacanta.

| Alexandru_Ungureanu_1990 a răspuns (pentru BoTa_Cristi_1990):

Paca cena castiga money in the bank ca m-am uitat pe youtube

| carmine a răspuns:

Va fi si pe sport.ro ca da reclama.