| Stelica87878 a întrebat:

La ora de sport am jucat fotbal si am intrat in poarta.Pe la finalul meciului a dat adversarul un sut puternic si am bagat mainile la ea dupa care s-a dus peste gard.Voi ce credeti e vina mea sau a adversarului? Eu doar am aparat poarta.

Răspuns Câştigător
| AlexCristi97 a răspuns:

Daca problema se pune cine ar trebui sa cumpere o minge noua, amandoi ar trebui sa puneti bani...sau poate chiar toti care jucati ca 5-10 de lei de fiecare nu e mult.

| Stelica87878 explică (pentru AlexCristi97):

Ok, mersi ca m-ai lamurit. Iti dau tie funda, oricum nu conteaza.

5 răspunsuri:
| GoStar a răspuns:

De ce ar fi vina ta sau de ce ar fi vina lui?

| Stelica87878 explică (pentru GoStar):

Vezi tu era ora de sport atunci si era mingea clasei, iar noi avem un teren si in spatele terenului e o curte cu un caine si daca dam mingea in curte e rip mingea, acum toti ma acuza pe mine si de aceea am pus intrebarea fiindca trebuie sa o platesc...

| Stelica87878 explică (pentru GoStar):

Vezi tu era ora de sport iar mingea era a clasei. Avem un teren de fotbal si in spatele lui este o curte cu un caine si daca dai mingea peste e rip mingea.Acum toti ma acuza pe mine de aceea am pus intrebarea fiindca trebuie sa o platesc in jur de 25 de lei si nu-mi convine...

| cristiulm211231 a răspuns:

Odata ce tu erai portarul si ai aparat-o nu este vina ta nici a lui