| anonim_4396 a întrebat:

La sport sunt nasol.La fotbal toti ma lauda, dar la celelalte sporturi nu ma pricep.Va rog am nevoie de niste sfaturi ca sa fiu mai bun la alergat si baschet.

Răspuns Câştigător
| Nickname1890 a răspuns:

Nu am ce sfat sa-ti dau decat antrenament antrenament antrenament.

De ce crezi ca esti bun la fotbal? Probabil pentru ca ai jucat foarte mult de cand erai mic. Deci cu cat te antrenezi mai mult in alt sport cu atat vei deveni mai bun.

1 răspuns:
| AnnaAnnne a răspuns:

Totul consta in exersat incerci in fiecare zi sa faci ceea ce doresti si vei ajunge la rezultate bune, ai incredere in mine happyeu basa am reusit