| uNoMdEfOcMiC22 a întrebat:

ce fel de sporturi stiti? Eu stiu doar Fotbal Atetlism baschet si inot.Imi ziceti si mi-e ce sporturi mai exista?

Răspuns Câştigător
| Criterion a răspuns:

Glumesti? Ce spui de tenis de camp, tenis de masa, golf, sah, volei, handbal, karate, qi-gong, tir, parasutism, snowboard, ski, surfing, scuba-diving, polo, fotbal american, fotbal, rugby? Si lista poate continua.

| uNoMdEfOcMiC22 explică (pentru Criterion):

Pai...nu am stiut sporturile astea
Ai funda!

9 răspunsuri:
| alexs99 a răspuns:

Tenis,tenis de masa,ciclism,handbal,fotbal american,fotbal australian,futsal,fotbal pe plaja,hochei,hochei pe iarba,rugby,volei,volei pe plaja,squash,badminton,snooker,biliard,baseball, box, lupte libere, crichet, darts.

| ZombieMonster32 a răspuns (pentru alexs99):

Multumim alexs99 pentru soprturi ai funda!

| Ibrahimovic a răspuns (pentru alexs99):

Bravo Alex, funda e a ta rolling on the floor))) El a dat funda de doua zile...

| Ibrahimovic a răspuns:

Cum ma nu stiai de sporturile astea...dar pe ce lume traiesti?
Nu ai auzit de sporturi banale precum tenis, volley, biliard, rugby?!

| LionFireExtreme22 a răspuns (pentru Ibrahimovic):

Nu va mai luati de el.E fratele meu! Lasal poate nu a stuit.Trebuie sa-l certi? Si traieste pe pamant nu unde traiesti tu in Planeta Jupiter.

| Ibrahimovic a răspuns (pentru LionFireExtreme22):

Acum nu incerca sa te scuzi pe seama fratelui tau. Mai stii si alte planete, in afara de Jupiter? whistling

| ZombieMonster32 a răspuns (pentru Ibrahimovic):

Da mai stiu si suntem 3 frati eu cu LionFireExtreme si cu UnoMdEfOcMiC22 si nu te mai lua de noi

| Ibrahimovic a răspuns (pentru ZombieMonster32):

Bine! Te las...