| Stelistu_Alex_1995 a întrebat:

Liverpool sau Swansea
Bournemouth sau Watford
C.Palace sau Everton
Midelsborug sau W.Ham
Stoke sau United
Espanyol sau Granada
Alaves sau Leganes
Villareal sau Valencia
Real sau Malaga
Napoli sau Milan
Chievo sau Fiorentina
Augsburg sau Hoffenhaim
Bremen sau Dortmund
Darmsdat sau BMG
Schalke sau Ingosladt
Wolfsburg sau Hamburg
Leipzig sau Frankfurt
Păreri nu chiar la toate doar la ce vreți gen ponturi sportive pentru pariere !

13 răspunsuri:
| Drimmero a răspuns:

Pool-Swansea 1 si peste 2, 5
Bour-Watford e meci de 1x
Palace-Everton e meci de x2
BvB bate in deplasare
Milan-Napoli,, e complicat aici... pune 1x2
Villareal-Valencia 1
Real-Malaga 1 si peste 2, 5

| vocea a răspuns:

Liverpool sau Swansea
3-1
Stoke sau United
1-2

| Guti14Haz a răspuns:

Alaves - Leganes 1x
Villarreal - Valencia 1
Real - Malaga 1 (poate chiar si peste 3.5 goluri, nu-si mai permit madrilenii sa piarda)
Napoli - Milan 1x (chiar si peste 2.5 goluri)
Bremen - BVB 2
Darmstadt - Gladbach x2

| Drimmero a răspuns (pentru Guti14Haz):

Se joaca pe San Siro meciul, e o sansa sa bata Milan, dar in niciun caz nu se dau atatea goluri...

| Guti14Haz a răspuns (pentru Drimmero):

E derby, Napoli are un parcurs foarte bun si e o echipa spectaculoasa, Milanul e in forma, macar 3 goluri in meciul asta se vad.

| Guti14Haz a răspuns (pentru Drimmero):

Cum am spus, peste 2.5 goluri.

| Drimmero a răspuns (pentru Guti14Haz):

Absolut superb jocul lui Napoli,, dar nici Milanul nu s-a lasat mai prejos, ma asteptam sa fie un meci super tacticizat in stilul italian, dar m-am inselat amarnic de data asta. Am si eu o intrebare,, tu nu esti cumva tipa care e fana Real? Iti schimbi numele cam des, dar am mai discutat pe tema fotbalului de atatea ori

| Guti14Haz a răspuns (pentru Drimmero):

Ba da, eu sunt laughing le schimb pentru ca imi vin alte nume in minte, si plictisindu-ma destul de repede il schimb. Desi intentionez sa-l las pe cel actual.

| Drimmero a răspuns (pentru Guti14Haz):

Ai urmarit macar ce a facut Arsenal? Absolut fantastica este echipa asta, ma imbolnaveste de inima!

| Guti14Haz a răspuns (pentru Drimmero):

Am vazut. Aleeeexiiisss! s-au dus si minutele de prelungire cand marcase el.

| Drimmero a răspuns (pentru Guti14Haz):

Au trecut 2 minute pana s-a executat 'Panenka", nu ai vazut cum trageau aia de timp? Trebuia sa fie o avalansa de goluri in tot cazul

| forlucky a răspuns:

Liverpool -Swansea 1

Bournemouth - Watford 12

C.Palace Everton x2

Midelsborug W.Ham 1,5

Stoke - United psf2

Espanyol - Granada psfx

Villareal - Valencia x1

Real - Malaga 3, 5

Napoli - Milan 1

Chievo - Fiorentina x2

Bremen - Dortmund 2