| 1Chris1 a întrebat:

Luna viitoare voi avea proba pentru a ma inscrie la juniori de la Pandurii TG-JIU(la fotbal), insa nu stiu in ce ar consta probele...adica ma vor pune sa alerg...sa fac excercitii sau sa joc fotbal cu ceilalti? va rog sa ma lamuriti. Mersi!

2 răspunsuri:
| RazvanRo22 a răspuns:

De obicei cand dai probe la o echipa de fotbal faci si unele tipuri de exercitii, rezistență, viteza, etc.
Bineinteles, poate te va pune si pe teren sa vada cum te misti dar se dau probe in mod normal.

Succes!

| Vladutu_Alexunder_1995 a răspuns:

Salut as vrea sa stiu daca pot sa dau si eu probe la pandurii la categ 95-96.