| 1Chris1 a întrebat:

Luni am proba la fotbal la Pandurii TG-JIU si ma tot gandesc, daca o s-o iau sau nu, ce ne va pune sa facem etc. Voi ce credeti, o sa fie greu, voi lua proba? Cum as putea sa ma pregatesc si cum sa-mi stapanesc emotiile acolo?

Răspuns Câştigător
| BoTa_Cristi_1990 a răspuns:

Pai s-ar putea sa dai proba viteza,rezistenta, tehnica, sut etc., pregateste-te bine, da cu mingea la zid pentru tehnica lovirii mingii, fa ceva pentru rezistenta si o sa o iei.

2 răspunsuri:
| theLOVEsc a răspuns:

Conteaza mult de varsta pe care o ai cu cat mai multi ani cu atat mai multe pretentii de la tine

| Ionutk112 a răspuns:

Cred ca nu ar trebui sa ai nici o asteptare, lasa lucrurile asa cum sunt, tu pregateste-te cat mai bine si daca ie sa pici proba, nu-i bai macar ai incercat si o sa ramai cu experienta